92 de noi membri s-au înscris în PSD Zalău, organizația condusă și coordonată de Călin Forț
Începând de ieri, din echipa social-democrată fac parte 92 de noi membri, oameni preocupați de dezvoltarea comunității în care trăiesc, profesioniști în domeniile lor de activitate, serioși, hotărâți, implicați și convinși că împreună echipa PSD Zalău condusă de Călin Forț va fi mult mai puternică.
Cei din PSD Zalău transmit că se bucură în mod special de opțiunea tinerilor, care sunt siguri că își vor aduce aportul la dezvoltarea organizației și se vor implica în acțiuni benefice pentru comunitate.
Liderii PSD Zalău transmit faptul că noii colegi au demonstrat deja profesionalism și determinare în domeniile în care profesează, iar experiența profesională a acestora va fi valorificată în cel mai eficient mod pentru dezvoltarea societății.
“92 de membri s-au alăturat echipei care la alegerile locale susține profesioniști, oameni harnici, dedicați, cu experiență administrativă – Florin Florian pentru funcția de președinte al Consiliului Județean și Ionel Ciunt pentru un nou mandat de primar al municipiului Zalău, consilieri județeni și consilieri locali”, a transmis Călin Cristian Forț, președinte PSD Zalău.